Uncategorized

Zakończenie roku szkolnego dla klas maturalnych

To ONI byli dziś najważniejsi, bo to właśnie ONI po czterech latach wspólnej przygody z ILO, kończą dziś naukę w jego murach, by ruszyć w nowy, nieznany świat.

Zanim jednak ten świat otworzy przed nimi swoje podwoje, spotkali się dziś po raz ostatni, by podsumować ten czas, pożegnać się i z świadectwem w roku wyruszyć na spotkanie z nowymi wyzwaniami.

Czas taki jak ten miesza w sobie śmiech ze łzami, słowa pożegnań z płynącymi w obie strony podziękowaniami, za to, że się było, że się razem tyle przeżyło, że była motywacja i wiara w pomyślne zakończenia, nawet jeśli chwile zwątpienia były udziałem obu stron.

Dziś w auli pełnej żegnających i żegnanych, w obecności zacnych gości , wśród których nie zabrakło Pana Prezydenta Miasta Rafała Piecha i Pani Wiceprezydent Beaty Gałeckiej oraz przedstawicieli środowisk uczelnianych, a także wzruszonych rodziców i bliskich, nasi absolwenci otrzymali z rąk Pani Dyrektor i Wychowawców swoje ostatnie świadectwa.

Najlepsi prócz gratulacji za sumienną pracę zabrali ze sobą złote indeksy, które ufundowały Akademia WSB, WSZOP oraz Akademia Humanitas , a które otwierają pespektywę akademickiej przyszłości.

Było oficjalnie i zabawnie, nostalgicznie i śmiesznie, jak na pożegnania przystało. Ciekawość przyszłości miesza się z obawą pozostawienia tego, co znane i bezpieczne, ale w życiu nic nie jest nam dane na zawsze i w tej zmienności należy upatrywać jego największej wartości.

Rozwijajcie skrzydła, którym pozwoliliśmy wspólnie wyrosnąć i lećcie dalej niż niebo.

Trzymamy za Was kciuki!

+67

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content