Promocja

Roll up promocyjny naszego projektu

27 listopada 2019r. Ogólnopolski Dzień Erasmusa

Ogólnopolski Dzień Erasmusa to doskonała okazja do przedstawienia idei tego międzynarodowego programu. „Strategia odwróconego nauczania sposobem na walkę z absencją szkolną oraz poprawę motywacji i wyników uczniów” to temat naszego projektu. SU postanowił zorganizować krótki quiz wiedzy o krajach partnerskich naszego projektu. A są to Hiszpania, Rumunia, Bułgaria, Turcja i Włochy. Każdy kto udzielił prawidłowej odpowiedzi otrzymał słodką niespodziankę.

Projekt „Flipped classroom strategy to fight against school absenteeism improving students motivation and performance” Programu Erasmus+ jest realizowany w naszej szkole od września.

Od tej pory nasi uczniowie zalogowali się już na stronie www.etwinning.net, gdzie mają swoje konta, dzięki czemu mogą oglądać prace swoich zagranicznych rówieśników. W tym portalu są już dodane na padlecie filmiki , w których nastolatkowie opowiadają o sobie w języku angielskim. Ponadto, ogłosiliśmy konkurs na logo projektu oraz wyznaczyliśmy termin wykonania kolejnych prac: prezentacji o szkole, mieście, rejonie i kraju.Nauczyciele również nie próżnują. Byliśmy na szkoleniu w październiku, przygotowujemy się do wyjazdu do Turcji ( 1-7.12.b.r). Wkrótce w naszej szkole międzyklasowy konkurs o krajach partnerskich. Powstała także ulotka o naszym projekcie, zamawiamy już tablicę informacyjną oraz rollup. Podczas konferencji, nauczyciele wymienili się informacjami, otrzymali pierwszy produkt, czyli ulotkę oraz zaczęli planować wizytę partnerów w Polsce, których będziemy gościć już w maju 2020 roku.Stay tuned!

Skip to content