Uncategorized

Sukces Antoniny z 3b

Jeśli ktoś osiąga taki sukces i spotyka go takie wyróżnienie, to chyba nie wypada nam mówić, że o Tosi, tylko o Antoninie tu mowa.

O sukcesach sportowych Tosi Halemby – uczennicy klasy III b pisaliśmy już w ubiegłym roku. Ale Tośka nie spoczywa na laurach i daje nam kolejne powody do dumy, dlatego i tym razem robimy to z równie wielką przyjemnością i radością, bo powód do jednego i drugiego jest nie byle jaki.

Tosia z drużyną wywalczyła srebro na ME w estońskim Tallinie i zdobyła Puchar Europy w Budapeszcie. Za determinację i ciężką pracę została wyróżniona stypendium Ministra Sportu. Właśnie dziś w Warszawie miała miejsce gala podsumowująca osiągnięcia polskich szermierzy, w których nie zabrakło naszej szpadzistki.

Antosia trenuje na co dzień pod okiem jednej z najlepszych polskich trenerek Krystyny Rachel- Świrskiej, która w swojej karierze aż trzy razy wywalczyła kwalifikację na igrzyska olimpijskie.

Nadchodzący czas zapowiada się dla naszej lekkoatletki bardzo pracowicie – najbliższe dni Tosia spędzi w Warszawie, a potem poleci do Burgos w Hiszpanii, by walczyć w Pucharze Świata Juniorów.

Zaczynamy trzymać kciuki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content