Uncategorized

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Bartłomieja Grząby z klasy IIb

Największym dobrem każdej szkoły są jej uczniowie, a najlepszą miarą jej wartości jest świadectwo, jakie ci uczniowie jej wystawiają – takiego myślenia o edukacji i o naszym w niej miejscu staramy się nie tracić z oczu w codzienności szkolnej. Ważni są wszyscy razem i każdy z osobna. Cieszą małe postępy i wielkie sukcesy. Dlatego okazja taka, jak ta z dnia 28 listopada, kiedy to uczeń naszego liceum znalazł się w gronie wyróżnionych stypendium Prezesa Rady Ministrów jest chwilą ogromnej dumy i satysfakcji.

Tę prestiżową gratyfikację otrzymał Bartłomiej Grząba z klasy II B, który w ubiegłym roku szkolnym wypracował najwyższy wynik w ILO.

Uroczysta gala dla wyróżnionych odbyła się w ostatni poniedziałek w Młodzieżowym Domu Kultury w Chorzowie Nagrody najlepszym uczniom wręczali: Dyrektor Delegatury Kuratorium w Bytomiu – Bożena Szarama, Wicekurator – Dariusz Domański i Dyrektor Wydziału Edukacji – Beata Kabza.

Bartek nie byłby sobą, gdyby nie dodał kilku słów komentarza: „Przekazuję podziękowania od Śląskiego Wicekuratora Oświaty Pana Dariusza Domańskiego dla Pani Dyrektor i nauczycieli naszego liceum za zaangażowanie w kształceniu młodzieży. Korzystając z okazji dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do osiągnięcia przeze mnie tak prestiżowego wyróżnienia tj. całemu gronu pedagogicznemu i wszystkim pozostałym pracownikom naszego liceum Dziękuję również uczniom, z którymi mogłem rywalizować. Z pewnością, bez tej rywalizacji byłoby mi bardzo trudno osiągnąć ten sukces.”

Bartkowi gratulujemy najserdeczniej, życzymy kolejnych sukcesów i trzymamy kciuki za WSZYSTKO!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content