Bieżące

PODSUMOWANIE I ROKU PROJEKTU ERASMUS+

Projekt KA 229, który realizujemy od września 2019 roku, to niesamowite przedsięwzięcie dające różnorodne możliwości zarówno uczniom, nauczycielom, jak i całej społeczności szkolnej, czy nawet lokalnej. Nasz projekt zagraniczny to przede wszystkim szlifowanie umiejętności językowych, interpersonalnych, praca nad metodami i formami związanymi ze strategią odwróconego nauczania.
W pierwszym roku projektu skupiliśmy się na poznaniu naszych partnerów: prezentacje o szkole, mieście, kraju, wymiana kartek świątecznych, konkurs o krajach partnerskich, konkurs na logo projektu, przygotowanie banerów, ulotek i roll-up to tylko kilka z wielu działań przez nas podjętych.
Pierwsza mobilność, odbyła się w grudniu w Turcji i była to wizyta nauczycieli, która polegała na tygodniowym szkoleniu w zakresie strategii odwróconego nauczania.
Kolejna wizyta uczniów i nauczycieli miała miejsce w lutym w Crotone, we Włoszech, ale została niestety przerwana przez pandemię.
Planowana na maj 2020 r.wizyta partnerów w Polsce zostaje przesunięta w czasie, tak jak i wszystkie działania projektowe. Przypomnijmy, że przed nami wyjazd uczniów do Bułgarii, Rumunii i Hiszpanii oraz wiele ciekawych projektów w ramach współpracy projektowej.
Koordynator
Agnieszka Gąsior- Tomanek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content