Uncategorized

VI Konferencja Uczniowska „Tryumf nauki w walce z przestępczością”

Julia Celińska-Łabędź (kl. 2A) i Weronika Szydło (kl. 2A) reprezentowały dziś nasze liceum jako prelegentki VI edycji konferencji uczniowskiej „Tryumf nauki w walce z przestępczością”. Temat wystąpienia brzmiał: „Wiktymizacja wtórna”. Gratulujemy!

Organizatorem wydarzenia była Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach – WSZOP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content