Uncategorized

Uczniowie ILO na Festynie Zdrowia

X Festyn Zdrowia w Siemianowicach Śląskich należy zaliczyć do bardzo udanych imprez miejskich. Śniadkowa młodzież miała okazję współuczestniczyć w jej organizacji – młodsi pomagali mieszkańcom określić najlepsze dla ich grupy wiekowej ciśnienie krwi, natomiast nasi absolwenci oddawali najcenniejszą tkankę potrzebującym. Wiele osób korzystało z możliwości wykonania darmowych badań ciała oraz licznych porad fachowej kadry naszego szpitala miejskiego. Słowem: dla każdego coś dobrego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content