Uncategorized

Siatkarski Turniej Pokoleń za nami!

Siatkarski Turniej Pokoleń był kolejnym z wydarzeń zorganizowanych przez I LO w ramach jubileuszu 100-lecia istnienia szkoły.

W sobotnie przedpołudnie w Kompleksie Sportowym „Michał” w Siemianowicach Śląskich stawiło się pięć zgłoszonych reprezentacji złożonych z absolwentów i obecnych uczniów „Śniadeka”, by w rywalizacji w systemie „każdy z każdym” wyłonić zwycięzcę. Turniej otworzyli: II Zastępca Prezydenta Miasta Beata Gałecka, Dyrektor I LO Agata Krzysztofik oraz Naczelnik Wydziału Kultury i Sportu Krzysiek Nos. Nikt z zawodników tego dnia nie oszczędzał sił, w pocie czoła siatkarze walczyli o każdy punkt i wygraną w każdym meczu. Zmaganiom przyglądali się zgromadzeni w hali kibice, zaś nad zdrowiem grających czuwał personel medyczny oddelegowany przez Centrum Leczenia Oparzeń.

Końcowa tabela Siatkarski Turniej Pokoleń prezentuje się następująco:

1. I LO Masters Team

2. Ludzie Rezonansu

3. Old Śniadek’s Team

4. Legendy Śniadeka

5. Uczniowie Śniadeka

Puchar Dyrektora I LO zdobyła drużyna I LO Masters Team, wybrano najlepszą szóstkę turnieju, natomiast wszystkim zawodnikom wręczone zostały pamiątkowe medale. Serdecznie gratulujemy uczestnikom wytrwałości i sportowej walki, natomiast słowa uznania kierujemy do pomysłodawcy i koordynatora imprezy – Marcin Pytlik. Dziękujemy za wsparcie Centrum Leczenia Oparzeń, Zakład Piekarniczo-Cukierniczy A.Ścigała oraz Balviten.

Zamieszczamy fotorelację w obiektywie Aleksandry Wyrzykowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content