Egzamin DELE z języka hiszpańskiego
W dniu dzisiejszym 13 uczniów klasy 2a przystępuje do międzynarodowego egzaminu DELE A1 z języka hiszpańskiego. Ponadto trzy uczennice z klasy 4c podejmują wyzwanie i zdają egzamin na poziomie A2/B1.
Egzamin obejmuje część pisemną oraz ustną i potrwa do późnych godzin popołudniowych. Przypominamy, że nasza szkoła jest Centrum Egzaminacyjnym DELE, a nasze nauczycielki — pani Małgorzata Ochmann oraz pani Agnieszka Gąsior-Tomanek — są certyfikowanymi egzaminatorkami.
Wsparciem organizacyjnym, podobnie jak w ubiegłym roku, służą pani Marzena Kudyba oraz Sandra Żyrek.
Trzymamy za wszystkich mocno kciuki i życzymy powodzenia!







