Uncategorized

Egzamin DELE z języka hiszpańskiego

W dniu dzisiejszym 13 uczniów klasy 2a przystępuje do międzynarodowego egzaminu DELE A1 z języka hiszpańskiego. Ponadto trzy uczennice z klasy 4c podejmują wyzwanie i zdają egzamin na poziomie A2/B1.

Egzamin obejmuje część pisemną oraz ustną i potrwa do późnych godzin popołudniowych. Przypominamy, że nasza szkoła jest Centrum Egzaminacyjnym DELE, a nasze nauczycielki — pani Małgorzata Ochmann oraz pani Agnieszka Gąsior-Tomanek — są certyfikowanymi egzaminatorkami.

Wsparciem organizacyjnym, podobnie jak w ubiegłym roku, służą pani Marzena Kudyba oraz Sandra Żyrek.

Trzymamy za wszystkich mocno kciuki i życzymy powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content