Uncategorized

„ Christmas is coming”

Tuż przed świętami pisaliśmy o Międzyszkolnym Świątecznym Konkursie Języka Angielskiego „ Christmas is coming”. Do konkursu w kategorii: kartka świąteczna, opowiadanie świąteczne oraz piosenka świąteczna przystąpili uczniowie z następujących szkół średnich:

Technikum nr 13 w Radzionkowie

Zespół Szkół Technicznych i Zawodowych w Świętochłowicach

Branżowa Szkoła I Stopnia nr 8 Specjalna w Bytomiu

Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych w Piekarach Śląskich

Pałac Młodzieży w Katowicach

oraz I LO im. J. Śniadeckiego w Siemianowicach Śląskich.

18 stycznia podczas spotkania sieci nauczycieli z metodykiem, panią Joanną Mika-Hadelką, jury składające się z nauczycieli poszczególnych szkół wyłoniło zwycięzców. Warto wspomnieć, iż nie można było głosować na ucznia swojej szkoły.

Nasi uczniowie przekazali największą liczbę prac w zakresie kartki świątecznej oraz opowiadania, zabrakło naszej reprezentacji w kategorii piosenki świątecznej. W tej kategorii bezkonkurencyjna była uczennica Pałacu Młodzieży w Katowicach.

Niezmiernie miło mi poinformować, iż Oliwia Ząbek zajęła I miejsce w kategorii opowiadania świątecznego, natomiast II miejsce zajęła Julia Śliwiok. III miejsce przypadło uczniowi z Piekar Śląskich.

Julia Bialova zajęła II miejsce w kategorii kartki świątecznej, I miejsce przypadło uczniowi z Piekar Śląskich, a III uczniowi z Technikum nr 13 w Radzionkowie.

Brawa dla naszych uczennic, brawa dla II c, gdyż wszystkie miejsca przypadły uczniom tej klasy!

Zachęcam do udziału za rok!

Agnieszka Gąsior-Tomanek

Organizator z ramienia I LO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content