Bieżące

Zakończenie roku szkolnego klasy maturalnej

30 kwietnia 2021 roku, zgodnie z kalendarzem roku szkolnego, pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów. Pandemia po raz kolejna pomieszała nam szyki i niemożliwe było zorganizowanie uroczystej akademii w przestrzeni szkolnej. Mimo to, z pewnością był to dzień szczególny, pełen wrażeń, wzruszeń  i  dobrych wspomnień.

Gratulacje należą się WSZYSTKIM, którzy dotarli do celu, jakim jest ukończenie szkoły. Za nami trzy lata wspólnej podróży, która właśnie dobiega końca. Każdy osiągał  wyniki na własną miarę, niektórzy wznosili się naprawdę wysoko, kończąc szkołę ze świetnymi notami, co zawsze jest powodem do dumy i radości. Wśród tych, którzy  przez cały okres edukacji odznaczali się wysokimi wynikami w nauce, wzorową frekwencją i aktywnością na rzecz klasy i szkoły znaleźli się: Dawid Hytrek , Łukasz Mordal, Aleksandra Majchrzyk,Leon Adamczak.

Co więcej, dwoje z nich  zapewniło sobie miejsce na wybranej przez siebie uczelni. „Złoty Indeks” Akademi WSB trafił do Łukasza Mordala, natomiast Aleksandra Majchrzyk zdobyła „Złoty Indeks” Wyższej Szkoły Humanitas. Z taką akademicką perspektywą, egzamin dojrzałości to tylko formalność (oczywiście, że nieco stresująca, ale jakże obiecująca).

 Naszym Absolwentom życzymy połamania piór i tylko prawidłowych odpowiedzi na egzaminie maturalnym, a  na nowych drogach życia życzliwych ludzi, wspaniałych perspektyw i spełniania się własną miarę. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content