Bieżące

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

Taki czas jak ten dzisiejszy zdarza się czasem i zawsze jest to śmiech ze łzami pomieszany, bo choć wiemy, że ludzie przychodzą i odchodzą to niezmiennie jesteśmy tym faktem trochę zaskoczeni. Dziś pięćdziesięciu absolwentów Śniadeka odebrało w uroczystych okolicznościach Parku Tradycji swoje świadectwa dojrzałości. Towarzyszyli im w tym wyjątkowym momencie ich wychowawcy, nauczyciele, koleżanki, koledzy, rodzice. Były słowa gratulacji, podziękowań, były łzy wzruszenia i radość z bycia razem. I to RAZEM było dziś słowem kluczem, który zamknął jedne drzwi, by otworzyć kolejne i kolejne…

Na tak uroczystej gali zakończenia roku szkolnego nie mogło zabraknąć wyjątkowych gości, wśród których znaleźli się Prezydent Miasta Rafał Piech, Naczelnik Wydziału Edukacji Anna Sobieraj, przedstawiciele uczelni wyższych tj. Wyższej Szkoły Humanitas, Akademii WSB i Wyższej Szkoły Zrządzania i Ochroną Pracy -WSZOP, które ufundowały Złote Indeksy dla trojga naszych abiturientów. Podczas części oficjalnej był czas na podsumowanie trzyletniej współpracy, wręczenie świadectw ukończenia szkoły, wyróżnień i Złotych Indeksów, które otrzymali: Weronika Piwowawrczyk, Sylwia Sinka oraz Jan Uklański.

Wszystkim, którzy otrzymali świadectwa za swoją szkolną pracę oraz wyróżnienia za aktywną postawę gratulujemy i cieszymy się, że w świat wychodzą młodzi ludzie, którzy swoją pracowitością i rzetelnością dawać będą najlepsze świadectwo samym sobie i naszemu liceum. Wszystkim spełnienia planów i powodzenia na każdym kolejnym etapie życiowej podróży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content