Bieżące

Ogólnopolska kampania BohaterON

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w ogólnopolskiej kampanii BahaterON.

CZYM JEST BOHATERON? to ogólnopolska kampania mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku. Nazwa projektu ma sygnalizować chęć włączenia do świadomości społecznej wydarzeń realizowanych w celu promocji dziejów naszego narodu oraz historii ludzi żyjących w czasach drugiej wojny światowej i wykazujących się patriotyczną postawą – osób, które nie chciały zostać bohaterami i wcale się za nich nie uważają, ale narażając swoje zdrowie za walkę o ojczyznę, stały się wzorami do naśladowania.

CO NALEŻY ZROBIĆ?

W poniższym linku znajduje się lista powstańców biorących udział w Powstaniu Warszawskim. Należy zapoznać się z ich biogramem oraz wybrać do kogo chcielibyśmy wysłać własnoręcznie wykonany list lub laurkę. Podpisaną pracę należy dostarczyć do koordynatora projektu (Jagoda Pustuł) do 15 listopada. Pamiętajcie, że prace powinny być schludne i estetyczne, ponieważ po zakończeniu akcji zostaną wysłane i trafią do swoich adresatów. Niech zatem sprawią im radość !https://bohateron.pl/wyslij-kartke/powstancy/

Wszyscy uczniowie, którzy zaangażują się w akcję i spełnią warunki mogą liczyć na dodatkową ocenę z aktywności z historii.

Więcej o projekcie:https://bohateron.pl/o-nas/o-akcji/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content