Bieżące

Finał 3. edycji Potyczek prawnych

Zapraszamy do obejrzenia materiału z dzisiejszego Finału 3. edycji konkursu Potyczki prawne. Serdecznie gratulujemy Zespół Szkół Ekonomicznych w Dąbrowie Górniczej zwycięstwa, słowa uznania dla I LO im. Jana Śniadeckiego w Siemianowicach Śląskich oraz III Liceum Ogólnokształcące im.A. Mickiewicza w Katowicach.

1. Zespół Szkół Ekonomicznych w Dąbrowie Górniczej (9 pkt) reprezentowany był przez Anitę Włodarczyk i Joannę Tomczewską. Nauczyciel przygotowujący do konkursu – mgr Grzegorz Wiończyk.

2. I LO im. Jana Śniadeckiego w Siemianowicach Śląskich (7 pkt) reprezentowane było przez Aleksandrę Majchrzyk i Agnieszkę Wojciechowską. Nauczyciel przygotowujący do konkursu – mgr Michał Szwestka.

3. III Liceum Ogólnokształcące im.A. Mickiewicza w Katowicach (2 pkt) reprezentowane przez Antoninę Sołtysiak i Mikołaja Malca. Nauczyciel przygotowujący do konkursu – mgr Aleksandra Molenda.

Prowadzącym Finał był radca prawny Adam Koczyk z Koczyk & Szafrański Kancelaria Radców Prawnych.

Skład Jury:

1. prof. Maciej Borski (dziekan Wydziału Nauk Społecznych i Humanistycznych Wyższa Szkoła Humanitas),

2. dr Katarzyna Płonka-Bielenin (prodziekan ds. studiów Prawo i Administracja Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa),

3. Elżbieta Piotrowska-Albin (wiceprezes Fundacja Edukacji Prawnej „Iustitia”).

Przed nami uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się 15 czerwca 2021 o godzInie 12:00 w auli im. prof. Zygmunta Bauera w I LO im. Jana Śniadeckiego w Siemianowicach Śląskich. Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content